Na

Wczo-raj

29-30.01.2016 r.

WROCŁAWSKI CO-WORKING SKOS

JEDNOŚCI NARODOWEJ 104/3

NaWczoraj w Skosie, czyli pojedynek dwóch projektantów, odbywający się w przyjaznej atmosferze zdrowej rywalizacji, będący jednocześnie symulacją relacji pracownika z klientem. Wszystko po to, by promować talenty, dobre praktyki i łączyć przedstawicieli różnych dyscyplin. Naszym sukcesem będą udane projekty zrealizowane przez uczestników spotkań w Skosie i współprace zainicjowane podczas NaWczoraj.

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy młodych projektantów, grafików, ilustratorów, projektantów stron internetowych czy aplikacji, a także przedstawicieli studiów graficznych, agencji reklamowych, marketingowych i brandingowych oraz wszystkich, których ciekawi proces twórczy w branżach kreatywnych.

1

/

/

2

O co konkretnie chodzi?

We wrocławskim studiu co-workingowym SKOS pod koniec stycznia spotka się ze sobą dwójka młodych projektantów, którzy na zadany temat będą tworzyć prace.

 

Działanie rywalizujących projektantów poprzedzi briefing/projekcja filmu, który z kolei stanowić będzie wprowadzenie w podejmowane zagadnienie. Po zakończeniu prac odbędzie się rozmowa z uczestnikami wydarzenia, w trakcie której poznamy ich inspiracje i szczegóły procesu twórczego. Po ogłoszeniu zwycięzcy, wszystkich zgromadzonych zapraszamy na niespodziankę, finalizującą wieczór.

 

W nieformalnej atmosferze projektanci oraz przedstawiciele biznesu będą mieli szansę do nawiązania bezpośrednich kontaktów.

Program

Dzień 1 - 29.01.2016

 

19.00  /

otwarcie wydarzenia

 

19.15  /

projekcja filmu i briefing, przedstawienie uczestnikom tematu pojedynku

Dzień 2 - 30.01.2016

 

10.00 - 18.00  /

pojedynek w Skos, praca nad projektami

 

18.30  /

prezentacja prac

 

19.00 /

ewaluacja/omówienie tematu + krótka rozmowa z uczestnikami i publicznością

 

20.00 -22.00 /

networking

Organizatorzy

studio graficzne Heissenstudio - Paulina Rosińska, Marcin Rosiński

co-working Skos - Piotr Kaszewski

Wrocławska Fundacja Filmowa - Lech Moliński

Sponsorzy

Co-working Skos

ul. Jedności Narodowej 104/3

50-311 Wrocław

 

+ 48 607 697 696

+ 48 665 163 966

Rejestracja

Rekrutacja startuje 8.01.2016 r. i trwa do 22.01.2016 r. do godziny 12:00

 

Rekrutacja odbywa się przez stronę internetową. Uczestnik wysyła zgłoszenie zawierające portfolio + krótką informację o sobie na adres nawczorajwskosie@gmail.com, podobnie jak w trakcie rekrutacji do danej firmy, kiedy stara się o pracę.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń, zostanie wybranych 2 projektantów.

Informacje zwrotne do uczestników zostaną rozesłane 23.01.2016 r.

 • Regulamin /rozwiń i przeczytaj/

  Regulamin uczestnictwa w projekcie NaWczoraj w Skosie

   

  Organizatorami wydarzenia są Heissenstudio, Skos i Wrocławska Fundacja Filmowa. Rekrutacja jest bezpłatna i odbywa się na podstawie zgłoszenia mailowego uczestnika na adres nawczorajwskosie@gmail.com, w którym przesłane zostało portfolio i kilka zdań o uczestniku. Wyboru dwójki finalistów dokonują organizatorzy na podstawie wszystkich zgłoszeń. Informacja o kwalifikacja do finału będzie przekazywana mailowo lub telefonicznie w dniu 23 stycznia 2016 r.

  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu przekazania informacji na późniejszy. W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników na jego miejsce przez organizatorów zostaną zakwalifikowane osoby z listy rezerwowej.

   

   

Kontakt